Hakkımızda

NEREDEN GELDİK , NEREYE GİDİYORUZ

2000’li yılların başlarında kimya sektörüne atılan ilk adımlarla başlayan uzun bir yolculuk,şimdiki kuşağın beslendiği bilgi ve tecrübe birikiminin temelini oluşturdu.
Firmamızın gelişiminin arkasındaki genç,dinamik ve güler yüzlü kadronun başarısının ilkeleri;zamana ayak.uydurma isteğiyle sürekli kendini yenileyen,sınırları zorlayan,yaşadığımız coğrafyaya,insancıl değerlere dikkat eden,çözüm odaklı farklı bir anlayış..
Ticari ahlakta dürüstlüğü pusula bilmiş,üründe ve hizmette kaliteden asla ödün vermeyen;kazanırken kazandırmayı ve müşteri mutluluğunu ilke edinmiş bir yaklaşım…

 

MİSYONUMUZ

Yüksek kalitede hizmet vererek müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak,zamanında teslim etmek,bunu yaparken şeffaflık ve objektiflik prensibi ile hareket eden, uzman kadrosuyla gelişen,ürün ve hizmet çeşitliliği sunan,müşteri memnuniyeti sağlayan modern ve öncü bir AR-GE firması olmayı misyonumuz olarak belirledik.

 

VİZYONUMUZ

Firmamızın üstlendiği vizyon ise,misyonumuzu canlı ve dinamik kılmak,ortaya çıkan yenilikleri izleyerek sürekli değişim ve gelişimi takip ederek ekip çalışmasına bağlı bir kurum kültürü oluşturmaktır.Sahip olduğumuz sektörel bilgilerle geliştirdiğimiz ürün ve hizmetimizle müşterilerimize özel esnek çözümler ve değer üreterek yurt içi ve yurt dışı pazarda önde gelen bir firma olmaktır.Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve bizlere ayırmış olduğunuz zaman saygı duymak firmamızın vizyonudur.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteririlerimizin ihtiyacını anlayarak çözüm ortaklığı prensibi ile yenilikçi kaliteli ürün ve hizmet sağlamak için sürekli çaba göstermek.
Çalışan personelimizin daha verimli,daha üretken ve kaliteye önem veren düşünceye sahip olabilmesi için sürekli eğitim ve seminerlere tabi tutmak.Çalışanların yapıcı ve geliştirici öneri getirmeleri hakları ve görevleridir.
Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede sağlanabilmesi için tedarikçilerimizin kalite seviyelerinin yükseltilmesine destek olmak.
Çevreye ve insana karşı saygılı çalışmak ve bu prensibi yüm çalışanlarımızda yaşam felsefesi haline getirmek.
Varlığımızın müşteri  varlığı ve devamlılığı ile sağlandığını bilerek çözüm odaklı çalışmayı temel ilke kabul etmektir...